Ücretsiz deneme dersinden yararlanmak ister misiniz?

YETİŞKİN VIP DERSLERİ

Kişiye özel olarak hazırlanan spor programı sayesinde, grup derslerinin yanı sıra özel ders alan çocuklar hedeflerine daha hızlı ulaşabilmektedirler.

Gün geçtikçe artan trafik, çocuklarınızın ev ödevleri, sizin çalışma temponuz, aile içerisinde ki dinamikler, kardeşlerin çakışan farklı aktivite saatleri gibi koşulların; siz ebeveynlerin hayatını gittikçe zorlaştırdığını, isteseniz de kendiniz ya da çocuklarınız için kaliteli spor yapma fırsatı yaratmakta zorluk çektiğinizi biliyoruz. Çünkü, İstanbul ‘da artık her ilçe kendi içerisinde bir şehir oldu. Hafta içi ya da hafta sonları çocuklarınıza kaliteli spor yaptırmak istiyor fakat zaman yaratamıyor ya da çocuklarınızı evde bırakıp spor yapmaya fırsat bulamıyorsanız... Artık Üzülmeyin!

Beden Atölyesi uzman kadrosu; Ebru Karaduman denetiminde, evinizde,
sitenizin sosyal tesisinde ya da dilediğiniz her yerde VIP hizmeti ile SPORA BAHANE YOK diyor!

‘’VIP’’ programı kaç kişiden oluşmaktadır?

VIP programı, tamamen sizin talebiniz doğrultusunda oluşturulmaktadır. Dilerseniz sadece kendiniz ya da çocuğunuz için birebir hizmet alabilir ya da maksimum 8 kişilik özel bir kapalı grup organize ederek daha eğlenceli spor yapabilirsiniz.

‘’VIP’’ programı içerisinde yer alan spor branşları hangileridir?

  • Temel Cimnastik
  • Karate
  • Yüzme

‘’VIP’’ programına katılmak için gereken kriterler nelerdir?

Eğer çocuğunuz ya da kendiniz için birebir VIP desteği alarak spor yapmayı planlıyorsanız, evinizde minumum 12 metre kare uygun bir alanınızın olması yeterlidir. Özellikle çocuğunuz için hem eğleneceği hem beden kalitesini arttırabileceği bir Cimnastik ya da Karate antremanı hayal ediyorsanız, tavsiyemiz 3 ya da 8 kişilik bir arkadaş grubu ile VIP hizmetimizden faydalanmanız. Bu doğrultuda sitenizin bir sosyal tesisi var ise spora hemen başlayabilirsiniz. Sadece bizi aramanız yeterli olacaktır.

‘’ VIP’’ programı için gerekli araç ve gereçlerin nereden ve nasıl temin edilmeli?

Hizmet almak istediğiniz spor branşına özgü araç ve gereç listesi tarafımızca belirlenip size sunulur. Gereken malzemeler sizi yönlendireceğimiz tedarikçimizden ya da sizin tercih ettiğiniz bir spor mağazasından tarafınızca temin edilebilir.

‘’ VIP’’ programı eğitmenleri kimlerdir?

Bu program içerisinde size spor yaptıracak veya çocuklarınıza sporu sevdirecek eğitmenlerin her biri spor akademisi mezunu ya da öğrencisidir. Özellikle çocuklar ile çalışacak antrenörlerin her biri Beden Atölyesi’ nde özel eğitimler almış, çocuklar ile iletişim kurabilme yetenekleri yüksek olan eğitmenlerdir. Alanlarında uzman olmanın yanı sıra iş ahlakı ve disiplini konusunda kurumsal bir firma ile çalışmanın farkını sizlere yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz.